Vsmart Extensions

Pierwszy Dzień Wiosny na WNH
Wpisany przez Administrator    środa, 01 marca 2017 09:40

Wydział Nauk Historycznych w dniach 21-22 marca br. organizuje "Drzwi Otwarte" pod hasłem „Pierwszy Dzień Wiosny na WNH”. To doskonała okazja do zapoznania się z ofertą edukacyjną Wydziału Nauk Historycznych. Przygotowaliśmy dla wszystkich zainteresowanych bogaty program wydarzeń, a wśród nich m.in. wykłady, prelekcje, warsztaty, pokazy, wystawy, konkursy (regulaminy dostępne tutaj). Większość z nich odbędzie się w siedzibie Wydziału Nauk Historycznych w Collegium Humanisticum UMK (ul. W. Bojarskiego 1). Specjalne pokazy zostaną zaprezentowane w Instytucie Archeologii UMK przy ul. Szosa Bydgoska 44/48. Szczegółowe informacje znajdują się w harmonogramie „Drzwi Otwartych”. Zwracamy uwagę na konieczność rezerwacji miejsc w przypadku większości wydarzeń - p. Małgorzata Lewandowska: tel. 056-611-37-13 - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .