Legia Akademicka - III edycja

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, wzorem lat ubiegłych, zamierza przystąpić do III edycji programu ochotniczej edukacji wojskowej studentów w ramach Legii Akademickiej. Na szkolenie mogą zapisać się studenci (studiów I stopnia, studiów II stopnia, jednolitych studiów magisterskich) dowolnego roku studiów, którzy posiadają obywatelstwo polskie.

Spotkanie informacyjne, odbyło się we wtorek, 5 listopada 2019 r., o godz. 12.00 w budynku Collegium Humanisticum (Toruń, ul. Bojarskiego 1), w Auli im. Prof. A. Tomczaka (AB.1.22). W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Bydgoszczy oraz Wojskowej Komendy Uzupełnień w Toruniu. Szczegółowe informacje o programie Legii Akademickiej znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Obrony Narodowej.