Legia Akademicka - zapisy

Od 5 listopada 2019 r., od godz. 20.00 na stronie USOS zostały uruchomione zapisy na szkolenie teoretyczne w programie edukacji wojskowej studentów w ramach Legii Akademickiej. Zapisy potrwają do 26 listopada 2019 r.

Na szkolenie mogą zapisać się studenci (studiów I stopnia, studiów II stopnia, jednolitych studiów magisterskich) dowolnego roku studiów, którzy posiadają obywatelstwo polskie.

Jednocześnie wszyscy zainteresowani szkoleniem powinni wydrukować i wypełnić odpowiedni wniosek. Wnioski w oryginale należy składać do 26 listopada 2019 r., w Dziekanacie Wydziału Nauk Historycznych UMK (Toruń, ul. Bojarskiego 1), w pokoju C 0.23, w terminach pracy dziekanatu. W przypadku ograniczonej liczby miejsc na szkolenie wojskowe, pod uwagę będzie brana kolejność złożenia wniosku.

Koordynator edukacji wojskowej studentów na UMK
Dr hab. Maciej Krotofil, prof. UMK

zapisy na szkolenie teoretyczne

wniosek o powołanie do odbycia przeszkolenia wojskowego