REKRUTACJA NA ERASMUSA

Sercem zawsze w Toruniu, ale ciałem… może w Paryżu, Lizbonie, Padwie, Oldenburgu lub Oslo? Program Erasmus+ daje możliwość odbycia części programu studiów zagranicą. Właśnie rozpoczyna się rekrutacja na wyjazdy w roku akademickim 2020/21.

Rekrutacja trwa do 16 marca 2020 r.

Pełna lista umów wydziału z partnerami w ramach programu Erasmus+ znajduje się na stronie. Każda umowa zawiera również informacje na temat możliwej długości pobytu (1 lub 2 semestry), wewnętrznego terminarza rekrutacji oraz liczby miejsc na danej uczelni, stawianych wymagań językowych i innych.
Szczegółowe informacje o formalnej stronie rekrutacji.
Więcej informacji można uzyskać u dr Magdaleny Wiśniewskiej-Drewniak (magwis@umk.pl, IHiA), prof. Daniela Makowieckiego (daniel.makowiecki@umk.pl, IA), mgr Małgorzaty Lewandowskiej (gosialm@umk.pl, Dziekanat WNH).