Zajęcia dydaktyczne do oceny

25 stycznia 2021 roku o godzinie 8.00 w USOSie zostały otwarte kwestionariusze oceny zajęć dydaktycznych prowadzonych w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021.

Badanie to ma na celu monitorowanie jakości zajęć dydaktycznych prowadzonych na Uniwersytecie, zaś zebrane i opracowane wyniki stanowić będą podstawę do wdrażania rozwiązań sprzyjających poprawie jakości kształcenia. Informacja zwrotna ze strony studentów i słuchaczy studiów podyplomowych umożliwi identyfikację mocnych i słabych stron procesu dydaktycznego oraz będzie wykorzystana do sprawniejszego zarządzania ofertą dydaktyczną Uniwersytetu. Wystarczy tylko kilka minut, aby odpowiedzieć na pytania. Dzięki wyrażonym opiniom i uzyskanej wiedzy wykładowcy mogą ulepszać swoją pracę, zaś władze Uczelni i jednostek udoskonalać proces kształcenia a także docenić najlepszych nauczycieli.

Uczestnictwo w badaniu polega na wypełnieniu kwestionariusza dostępnego po zalogowaniu w systemie USOS.

O tym, czemu służy badanie i jak zachowywana jest anonimowość uczestników opowiada film: https://youtu.be/iRmRYw_fN5c