PRACA, NAUKA, DZIEDZICTWO KULTUROWE – KONFLIKTY NA PRZESTRZENI DZIEJÓW - Konferencja

Gerrit Dou, źródło: wikipedia.org

Koło Naukowe Doktorantów Historii „Onyks”, działające na Wydziale Historii i Dziedzictwa Kulturowego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w IV edycji doktoranckiej konferencji naukowej dotyczącej konfliktów. Odbędzie się ona w dniach 10–11 czerwca 2021 r.

Tytuł Praca, nauka, dziedzictwo kulturowe – konflikty na przestrzeni dziejów należy postrzegać jako chęć pochylenia się w szczególności nad zaistniałymi w historii sporami i konfliktami związanymi właśnie ze sferami pracy i nauki oraz z szeroko pojętym dziedzictwem kultury. Do udziału zapraszamy absolwentów studiów magisterskich, doktorantów oraz pracowników naukowych reprezentujących różne dziedziny nauk humanistycznych, ze szczególnym uwzględnieniem historii. Ze względu na wciąż trwającą epidemię, zdecydowaliśmy się zorganizować konferencję w formie zdalnej (on-line).

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Szczegóły Konferencji