Dni Otwartych Drzwi na WNH

Wydział Nauk Historycznych UMK w Toruniu zaprasza wszystkich ciekawych studiowania na internetowe "Dni Otwartych Drzwi WNH", podczas których zaprosimy was do naszego świata! Poznajcie Wydział Nauk Historycznych w 5 dni!
Odkryjcie z nami tajemniczy i niezgłębiony świat archeologii; poznajcie zakamarki archiwów i tajniki zarządzania dokumentacją; otwórzcie i czytajcie z wielkiej księgi historii; wpłyńcie na szerokie wody studiów skandynawsko-bałtyckich; zawojujcie świat wojskoznawstwa!

W dniach od 22 do 26 marca 2021 r. studenci wszystkich naszych kierunków studiów opowiedzą wam o sobie, swoich zainteresowaniach i realiach studiowana, porozmawiają z wami różnych aspektach życia studenckiego i odpowiedzą na nurtujące was pytania!

22 marca 2021 r. archeologia
23 marca 2021 r. archiwistyka i zarządzanie dokumentacją
24 marca 2021 r. historia
25 marca 2021 r. studia skandynawsko-bałtyckie