Legia Akademicka - Certyfikat

Z przyjemnością informujemy, że Uniwersytet Mikołaja Kopernika uzyskał certyfikat uczestnictwa w pierwszej edycji szkolenia studentów „Legia Akademicka”.

Studenci zainteresowani udziałem w programie edukacji wojskowej studentów „Legia Akademicka” w roku akademickim 2018/19 zobowiązani są wypełnić i podpisać odpowiedni wniosek. Wnioski należy składać w Dziekanacie Wydziału Nauk Historycznych UMK, Collegium Humanisticum, ul. W. Bojarskiego 1, pokój C 0.23, u pani Małgorzaty Lewandowskiej, w terminie do 18 lutego 2019 r. Wypełnione i podpisane wnioski można także przesłać w formie elektronicznej (skan) na adres gosialm@umk.pl. W takim wypadku konieczne będzie jednak dostarczenie oryginału wniosku najpóźniej przed rozpoczęciem zajęć teoretycznych.

Więcej informacji na temat obecnej edycji programu można znaleźć na stronie.

Wniosek do pobrania.