Targi na UMK: wszystko o studiowaniu

fot. Andrzej Romański

12 marca 2019 r. na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu odbyły się XXVI Ogólnopolskie Targi Ofert Edukacji Akademickiej "Promocja Edukacyjna 2019". Przyświecało im hasło "Oświeć się na UMK!".

Targi Promocja Edukacyjna odbyły się w Auli UMK przy ul. Gagarina 11 w Toruniu. Kandydaci na studia mogli zapoznać się z pełną ofertą dydaktyczną szkół wyższych, programami studiów oraz zasadami przyjęcia na poszczególne kierunki w roku akademickim 2019/2020. Swoje oferty edukacyjne zaprezentowało blisko 20 uczelni z całej Polski, a wśród nich: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu i Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy, a także Gdański Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytet Morski w Gdyni, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Uniwersytet Zielonogórski oraz akademie i politechniki: Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni, Akademia Morska w Szczecinie, Akademia Pomorska w Słupsku, Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu, Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie, Politechnika Gdańska, Politechnika Koszalińska, Politechnika Poznańska, Politechnika Warszawska oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku.

Ponadto swoją ofertę zaprezentowały wydziały UMK: Wydział Chemii, Wydział Nauk o Ziemi, Wydział Nauk Historycznych, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Wydział Sztuk Pięknych, Wydział Filologiczny oraz Wydział Matematyki i Informatyki, Wydział Prawa i Administracji oraz Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej. Swoje stoisko zaprezentowała również Telewizja Internetowa UMK (UMK TV)

wydarzenie na Facebooku