Legia Akademicka - Spotkanie

20 marca 2019r., na terenie Instytutu Archeologii UMK (Toruń, Szosa Bydgoska 44/48), odbyło się spotkanie promocyjno-informacyjne związane z programem edukacji wojskowej studentów w ramach Legii Akademickiej.

Najpierw, w godz. 11.00-13.00, na dziedzińcu oraz w holu Instytutu Archeologii odbył się pokaz sprzętu, broni i wyposażenia wojskowego. Uzbrojenie (w tym pojazdy wojskowe) zaprezentowała 8 Kujawsko-Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej oraz Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia. O 13.00, w sali im. Romana Jakimowicza, rozpoczęło się spotkanie z przedstawicielami Ministerstwa Obrony Narodowej i Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego.

Wstęp wolny.

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.