Naukowcy z Chin na WNH

W dniach 18-23 marca br., Wydział Nauk Historycznych gościł przedstawicieli Wydziału Historii i Kultury Tianjin Normal University (TNU) w Chinach - dziekana prof. Sun Li Tian oraz mgr Wang Yuantian.

Celem wizyty było omówienie bieżącej i przyszłej współpracy z WNH. 19 marca odbyło się spotkanie dotyczące współpracy UMK i TNU w ramach programu Erasmus+, w którym oprócz gości z Chin i władz dziekańskich WNH uczestniczył Prorektor ds. Współpracy z Zagranicą i Otoczeniem Gospodarczym prof. dr hab. Wojciech Wysota oraz Koordynator Uczelniany Programu Erasmus+ mgr Marta Wiśniewska. Profesor Sun Li Tian i mgr Wang Yuantian mieli także okazję spotkać się z 12 studentami swojego wydziału, którzy w ramach umowy UMK z TNU przebywają na studiach krótkoterminowych na Wydziale Nauk Historycznych.