Konkurs "Mistrz Języka Specjalistycznego” rozstrzygnięty!

16 maja 2019 odbyła się organizowana przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych II edycja ogólnouniwersyteckiego konkursu „Mistrz Języka Specjalistycznego”. Celem konkursu było promowanie nauczania języka obcego specjalistycznego oraz zachęcenie studentów do poszerzania swojej wiedzy w tej dziedzinie.

Na WNH zostały przeprowadzone 2 konkursy:

Mistrzem j. angielskiego w naukach humanistycznych i społecznych został Bartłomiej Kokoszyński – student historii,  II miejsce zajęła Julia Bruzdowska, studentka antropologii kulturowej, a miejsce III – Kacper Gocoliński, student historii.

Mistrzem języka angielskiego w architekturze informacji został Mateusz Salamoński, II miejsce zajęła Karolina Machowska, a miejsce III – Anna Parzychowska.

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się w październiku podczas immatrykulacji.

Click to zoom the picture.