Rekrutacja 2019 - ważne terminy

fot. Andrzej Romański

Do czwartku 11 lipca potrwa rejestracja kandydatów na studia stacjonarne I stopnia i jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu w roku akademickim 2019/2020.

Chętni do podjęcia studiów (na większości kierunków) powinni tego dnia do godz. 23:59 założyć elektroniczne konto w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów i dokonać opłaty rekrutacyjnej.

Zarejestruj się na wybrane studia przez Internetową Rejestrację Kandydatów

UMK w roku akademickim 2019/2020 oferuje ponad 100 kierunków studiów, również anglojęzycznych. Na stronie www.umk.pl/kandydaci/ znaleźć można pełną ich listę, opisy, wymagania rekrutacyjne oraz informację, jakie perspektywy zawodowe czekają absolwentów.

Rejestracja na większość kierunków pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie w trybie stacjonarnym zakończy się 11 lipca o godz. 23:59 (wyniki zostaną ogłoszone 16 lipca).

W przypadku studiów drugiego stopnia - rejestracja na kierunki w trybie stacjonarnym z oferty UMK w Toruniu potrwa do 31 lipca (wyniki zostaną ogłoszone 5 sierpnia).

Chętni do podjęcia studiów niestacjonarnych w kampusie toruńskim UMK (zarówno I, jak i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich) powinni założyć sobie konto w systemie IRK, wnieść opłatę rekrutacyjną i złożyć komplet dokumentów do 20 września.

Harmonogram rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie na UMK w Toruniu

Oprócz rejestracji w systemie IRK, kandydaci powinni dokonać opłaty rekrutacyjnej w wysokości 85 zł/kierunek. Opłata za kierunek/specjalność, na który/ą obowiązują egzaminy praktyczne, wynosi 150 zł.

Inne ważne informacje na temat rekrutacji 2019 na UMK są dostępne tutaj.

Rekrutacyjne formalności są drobiazgowo opisane na stronie: www.umk.pl/kandydaci/krok-po-kroku/

Uczelniana Komisja Rekrutacyjna - pracuje w godz. od 09:00 do 15:00 (poniedziałek - piątek), w soboty pracujące w godz. od 9:00 do 14:00.

• adres: 87-100 Toruń, ul. Gagarina 11, budynek Rektoratu (parter, pokój 18);
  • bezpłatna infolinia: 800-809-809;