POWER na WNH - nowa edycja

Zapraszamy na pierwsze spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania płatnych staży w ramach projektu „Humanista - Stażysta - Menadżer! Zarządzanie dziedzictwem kulturowym - II edycja (2018-2019)”. Spotkanie odbędzie się 27 lutego br. (wtorek) o godz. 11:30 w Auli Collegium Humanisticum AB.1.22. Staże i spotkanie są adresowane do studentów ostatnich czterech semestrów na studiach I i II stopnia.

Przygotowany projekt będzie realizowany w roku 2018 i 2019, dotyczy studentów wszystkich kierunków naszego Wydziału, przewiduje wynagrodzenie dla stażysty oraz pokrycie kosztów mieszkania i dojazdów w trakcie stażu. Przyjdź koniecznie, zapoznaj się z ofertą i możliwościami, które mogą wpłynąć na Twoją przyszłość.