Drzwi Otwarte WNH

fot. Andrzej Romański

Wydział Nauk Historycznych w dniach 20-21 marca br. organizuje "Drzwi Otwarte" pod hasłem „Pierwszy Dzień Wiosny na WNH”. To doskonała okazja do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

Przygotowaliśmy dla wszystkich zainteresowanych bogaty program wydarzeń, a wśród nich m.in. wykłady, prelekcje, warsztaty, pokazy i turnieje. Większość z nich odbędzie się w siedzibie Wydziału Nauk Historycznych - Collegium Humanisticum UMK (ul. W. Bojarskiego 1) oraz w Instytucie Archeologii UMK przy ul. Szosa Bydgoska 44/48. Na wszystkie wykłady i warsztaty obowiązują zapisy. Zgłoszenia przyjmuje: mgr Małgorzata Lewandowska (tel. 56 611-37-13; e-mail: gosialm@umk.pl). Pokazy, wystawy i prezentacje odbywające się w auli i holu Collegium Humanisticum nie są objęte rezerwacją.

Materiał filmowy "Otwarci historycy" zrealizowany przez TV Toruń

Program (zawiera opisy wybranych wydarzeń)

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.