Wykłady czwartkowe WNH

Wydział Nauk Historycznych UMK serdecznie zaprasza na cykl "Wykłady czwartkowe". Będzie to seria wykładów popularnonaukowych  online, wygłaszanych przez pracowników naukowych naszego Wydziału. W majowe i czerwcowe czwartki na fanpage'u WNH na Facebooku będziecie mogli wysłuchać ciekawych prelekcji reprezentantów wszystkich prowadzonych na naszym Wydziale kierunków studiów: archeologii, archiwistyki i zarządzania dokumentacją, historii, studiów skandynawsko-bałtyckich i wojskoznawstwa.

Więcej informacji na FB

[Vol. 1] Wykłady Czwartkowe WNH - "Czy można było uniknąć II wojny światowej?"

[Vol. 2] Wykłady Czwartkowe WNH - "ProjektCastra - czyli o miastach i zamkach krzyżackich".

[Vol. 3] Wykłady Czwartkowe WNH - Krótka historia "Lechomachii". "Wikingowie" w państwie pierwszych Piastów.

[Vol. 4] Wykłady Czwartkowe WNH - „Wersal Północy” za zamkniętymi drzwiami, czyli życie codzienne na białostockim dworze Izabeli z Poniatowskich Branickiej.

[Vol. 5] Wykłady Czwartkowe WNH - Izrael na krawędzi katastrofy. Wojna Jom Kipur w 1973 r.