Kontaktul. Bojarskiego 1, 87-100 Toruń
tel./fax: +48 56 611-37-12
e-mail: dziekanat_wnh@umk.pl

List Pani Prodziekan

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Andrzej Romański

Szanowni Państwo,

właśnie dobiega końca rok akademicki 2020/2021. Trudny rok, który od nas wszystkich ale w szczególny sposób od Państwa, wymagał ponadprzeciętnego zaangażowania, cierpliwości, wytężonej pracy i samodyscypliny. Już teraz gratuluję Wam, że dotrwaliście, że daliście radę, że pokonaliście swoje słabości i istniejące ograniczenia, także te techniczne. Życzę Wam spokojnej i owocnej sesji egzaminacyjnej, dobrych wakacji i powrotu do normalności, do wspólnych zajęć w  zawsze przyjaznych progach Wydziału Nauk Historycznych.

Przypominam Państwu o przywileju jakim jest wypełnianie ankiet oceny zajęć dydaktycznych, które są realnym narzędziem ciągłej pracy nad jakością kształcenia na naszym uniwersytecie. Zapewniam, że są one całkowicie anonimowe a Wasz głos jest dla nas bardzo ważny.

Studentom kończącym studia magisterskie życzę dobrych obron i wymarzonej pracy a absolwentów studiów licencjackich zachęcam do kontynuowania studiów na naszym wydziale. To najlepszy wydział na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, a taki tytuł zobowiązuje!

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Marlena Jabłońska


dr hab. Marlena Jabłońska, prof. UMK
Prodziekan ds. Kształcenia i Spraw Studenckich
Wydział Nauk Historycznych UMK
ul. W. Bojarskiego 1
87-100 Toruń
tel.: 00 48 506-868-035
tel. 00 48 56 611-23-38
http://www.wnh.umk.pl/
https://www.facebook.com/wnh.umk.torun/

pozostałe wiadomości