Kontaktul. Bojarskiego 1, 87-100 Toruń
tel./fax: +48 56 611-37-12
e-mail: dziekanat_wnh@umk.pl

List w sprawie szczepień

Zdjęcie ilustracyjne
fot. fot. Andrzej Romański

List prorektor ds. studenckich prof. dr hab. Beaty Przyborowskiej i prorektora ds. kształcenia prof. dr. hab. Przemysława Nehringa w sprawie szczepień przeciwko Covid-19.

Szanowni Państwo,

Studentki i Studenci, Doktorantki i Doktoranci,

minął ponad miesiąc, odkąd wróciliście w mury naszej uczelni. Bardzo się cieszymy, że pomimo obaw i trudności Wasza nauka odbywa się w trybie stacjonarnym, że wypełniacie miasteczko akademickie młodością i entuzjazmem, że możemy dyskutować w salach wykładowych, spotykać się w bibliotekach i pozdrawiać na korytarzach.

Chcemy, aby było to możliwe przez cały rok akademicki. Dlatego na przełomie listopada i grudnia organizujemy na terenie miasteczka punkt szczepień przeciw Covid-19. Wkrótce wszyscy otrzymacie na swoje skrzynki mailowe komunikat zawierający szczegóły tej akcji.

Kierujemy do wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji bądź z jakichś powodów nie chcieli się zaczepić, gorącą prośbę, byście skorzystali teraz z tej możliwości. Wszyscy uczestniczymy w bezprecedensowych wydarzeniach. Każdy z nas ma wpływ na rozwój sytuacji, na to, jak będzie wyglądać nasze życie, praca, nauka za kilka tygodni czy miesięcy, każdy z nas może przyczynić się do zatrzymania pandemii. Prosimy Was o podjęcie tego wyzwania.

Z wyrazami szacunku

prorektor ds. studenckich
prof. dr hab. Beata Przyborowska

prorektor ds. kształcenia
prof. dr hab. Przemysław Nehring

pozostałe wiadomości