pikselowe ludziki na tle pikselowego UMK

Pikselowy kampus, nasz wydział i pikselowi MY!

29 marca zapraszamy do wirtualnego miasteczka uniwersyteckiego na targi edukacyjne w zaskakującej odsłonie! Spotykamy się na platformie Gather.Town.

Wejście na targi (wirtualna przestrzeń będzie otwarta od godz. 12:00 do 18:00)

Gdzie warto zajrzeć?

Chcesz dowiedzieć się więcej o kierunkach oferowanych przez nasz Wydział? Zajrzyj do Rektoratu – będą tam szybkie przejścia do wszystkich 16 wydziałów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

W Auli znajdziesz stoiska innych uniwersytetów i zapoznasz się z ofertą dydaktyczną szkół wyższych. Możesz też swobodnie porozmawiać z doradcami z Biura Karier UMK.

Nie przegap wycieczek z przewodnikiem po wirtualnym kampusie. Spacerując po miasteczku spotkasz pracowników i studentów UMK, którzy opowiedzą, jak studiuje się na naszej Uczelni. Zaproś swoich przyjaciół albo poznaj nowych.

Zapisz się na listę mailingową, a w dniu targów przyślemy Ci wiadomość z przypomnieniem.

Do zobaczenia na targach!