Anonimowe ankiety dotyczące zajęć

Studentka i student siedzi na parapecie. Studentka pije kawę, a student patrzy w tablet
fot. Sonia Tlili

Uwaga studenci Wydział Nauk Historycznych UMK Instytut Historii i Archiwistyki UMK i Instytut Archeologii UMK w Toruniu!
Wasze opinie są dla nas niezwykle cenne. Dlatego zachęcamy Was do wypełniania w systemie USOS anonimowych ankiet dotyczących zajęć. Wasze uwagi pozwolą nam na jeszcze lepsze dostosowanie programów i metod nauczania do Waszych potrzeb i oczekiwań. Ankiety to doskonała okazja, aby wyrazić swoje opinie na temat zajęć, podpowiedzieć prowadzącym, co można ulepszyć,  lub pochwalić ich za dobrze wykonaną pracę. Ankiety są anonimowe. Prosimy pamiętać, że możliwość ukrycia komentarzy działa tylko podczas wypełniania ankiet na komputerze, ale jeszcze nie jest dostępna na telefonach komórkowych. Ważna jest dla nas każda Wasza wypowiedź! Dziękujemy z góry za poświęcony czas i zaangażowanie w kształtowanie jakości naszej edukacji!