Drzwi Otwarte WNH

Wydział Nauk Historycznych 19 marca br. zorganizował "Drzwi Otwarte" pod hasłem „Pierwszy Dzień Wiosny na WNH”. To była doskonała okazja do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

Przygotowaliśmy dla wszystkich zainteresowanych bogaty program wydarzeń, a wśród nich m.in. wykłady, prelekcje, warsztaty, pokazy i turnieje, które odbyły się w siedzibie Wydziału Nauk Historycznych - Collegium Humanisticum UMK (ul. W. Bojarskiego 1).

Opisy wybranych wydarzeń

Zgoda na wykorzystanie wizerunku - RODO

Materiał filmowy

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.