Kontakt ul. Bojarskiego 1, 87-100 Toruń
tel./fax: +48 56 611-37-12
e-mail: dziekanat_wnh@umk.pl

Listopadowy wieczór wspomnień

Kilkadziesiąt ludzi siedzących przy stołach w sali rady wydziału WNH i pozujących do zdjęcia

W dniu 21 listopada 2023 r., na Wydziale Nauk Historycznych UMK odbył się Listopadowy wieczór wspomnień, podczas którego obchodziliśmy 30. rocznicę jego istnienia. To wyjątkowe wydarzenie stanowiło okazję do refleksji nad dorobkiem Wydziału oraz wspólnego podsumowania trzech dekad działalności.

Spotkanie, w którym wzięli udział Dziekan oraz szacowni poprzednicy, stanowiło wspaniałą podróż przez historię Wydziału – od momentu powstania, przez zmiany siedzib, po dynamiczny rozwój, który doprowadził nas do współczesności. Dr Hadrian Ciechanowski, przygotowując prezentację ilustrującą przemiany strukturalne naszej jednostki, ukazał unikalną i fascynującą historię rozwoju nauk historycznych na UMK.

Prof. Janusz Małłek, pierwszy Dziekan WNH, podzielił się swoimi wspomnieniami, a także wspólnie z uczestnikami spotkania skosztował jubileuszowego tortu, symbolizującego trzy dekady sukcesów i osiągnięć Wydziału.

Obchody zgromadziły liczne grono pracowników, emerytów i studentów, którzy w duchu jedności i dumy uczcili 30 lat Wydziału Nauk Historycznych. To ważne wydarzenie stanowi również okazję do podziękowania wszystkim, którzy przez lata przyczyniali się do rozwoju i sukcesów naszej jednostki.

Dziękujemy za zapisanie się w historii naszego Wydziału! Życzymy kolejnych lat pełnych nowych osiągnięć i inspirujących działań naukowych.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.