Kontakt ul. Bojarskiego 1, 87-100 Toruń
tel./fax: +48 56 611-37-12
e-mail: dziekanat_wnh@umk.pl

Goście z Würzburga

Zdjęcie ilustracyjne
Na UMK gościła delegacja z würzburskiego Uniwersytetu Juliusza i Maksymiliana fot. fot. Andrzej Romański

Od 22 do 25 maja na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu gościły władze Uniwersytetu Juliusza i Maksymiliana w Würzburgu.

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Uniwersytet Juliusza i Maksymiliana w Würzburgu łączy od prawie 15 lat umowa o współpracy. Od tego też czasu przy niemieckiej uczelni działa Polska Misja Historyczna, placówka zagraniczna UMK. W ubiegłym tygodniu w Toruniu spotkali się przedstawiciele wymienionych instytucji.

Na UMK gościli prezydent würzburskiego uniwersytetu – prof. Paul Pauli - oraz dziekani i reprezentanci wydziałów: Filozoficznego, Teologii Katolickiej oraz Ekonomicznego. W planie wizyty znalazły się zarówno spotkania całej delegacji z władzami toruńskiej uczelni, jak i indywidualne z przedstawicielami Instytutu Psychologii UMK oraz Wydziałów Nauk Historycznych, Teologicznego, Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oraz Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.