Konkurs NBP

monety
źródło: pxhere.com

II edycja Konkursu o Nagrodę Centrum Pieniądza NBP na najlepszą pracę magisterską z zakresu historii społeczno-gospodarczej, obronioną w 2021 roku. Celem Konkursu jest zainteresowanie studentów kierunków humanistycznych i ekonomicznych pozornie mniej atrakcyjną dziedziną, za jaką nadal uchodzi historia gospodarcza. Mamy nadzieję, że szeroki zakres tematyczny Konkursu zachęci studentów i młodych adeptów polskich uczelni do rozwijania zainteresowań zagadnieniami z zakresu historii pieniądza i bankowości, dziejów gospodarczo-społecznych i myśli ekonomicznej.

Osoby zainteresowane udziałem w Konkursie serdecznie zapraszamy do nadsyłania prac w terminie do dnia 11 listopada 2022 r.
Szczegółowe informacje, regulamin konkursu i formularz zgłoszenia pracy magisterskiej znajdą Państwo na stronie Centrum Pieniądza NBP

Plakat informacyjny