Uroczysta Immatrykulacja na WNH

Studenci składają ślubowanie
fot. Izabela Kujawska

Dziś na naszym Wydziale Nauk Historycznych UMK odbyła się uroczysta Immatrykulacja studentów I roku. Złożyli oni uroczyste ślubowanie i oficjalnie stali się członkami naszej wspólnoty. Dziekan prof. dr hab Stanisław Roszak przywiał studentów, Prodziekan dr hab. Marlena Jabłońska, prof. UMK odczytała ślubowanie, a dr hab. Maciej Krotofil, prof. UMK wygłosił inauguracyjny wykład pt. "Polskie i ukraińskie drogi do niepodległości w latach 1917-1921- podobieństwa i różnice z perspektywy 100  lat. Po wykładzie wręczono nagrody dla najlepszych studentów i absolwentów Wydziału oraz wyróżnienia Dziekana za działalność organizacyjną. Po Immatrykulacji studenci spotkali się z opiekunami kierunków.

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.