Studenci wojskoznawstwa z „własną” gablotą w Muzeum Artylerii

Gablota z eksponatami
fot. Jacek Bilski

Pani Ewa Kaczor i pan Michał Marczuk, studenci II roku wojskoznawstwa (I st.) odbyli praktyki zawodowe w Muzeum Artylerii w Toruniu (oddział Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy). Podczas praktyk, wykonując prace porządkowe na strychu zabytkowego budynku Muzeum, odnaleźli ciekawe eksponaty. W związku z tym otrzymali możliwość własnoręcznego wykonania konserwacji znalezionych przedmiotów (pod czujnym okiem doświadczonych muzealników) oraz zaprezentowania ich we „własnej” gablocie będącej częścią ekspozycji Muzeum. Naszym studentom gratulujemy.

Zdjęcia gabloty wykonał mgr Jacek Bilski – pracownik Muzeum, a także absolwent naszego wojskoznawstwa.

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.