Konkurs na wyjazdy stypendialne w ramach Programu Erasmus+

fot. Anna Bielawiec-Osińska

16 października br. otwarty zostaje konkurs na wyjazdy stypendialne w ramach Programu Erasmus+ w semestrze letnim w roku akademickim 2019/20. Rekrutacja potrwa do 4 listopada br.
Informacje na temat instytucji partnerskich Wydziału Nauk Historycznych znajdują się na stronach Działu Współpracy Międzynarodowej.

Ogólne informacje na temat rekrutacji zawarte są na stronie. Listę formalnych wymagań można znaleźć tutaj.

Dodatkowe informacje można uzyskać od wydziałowego koordynatora programu Erasmus+ dr Magdaleny Wiśniewskiej-Drewniak: magwis@umk.pl (Instytut Historii i Archiwistyki,), prof. dra hab. Daniela Makowieckiego: daniel.makowiecki@umk.pl (Instytut Archeologii), oraz od mgr Małgorzaty Lewandowskiej: gosialm@umk.pl z Dziekanatu WNH UMK.