Konferencja "Człowiek – Informacja. Książka. Media"

Studenckie Koło Naukowe Architektury Informacji SPEKTRUM oraz Studencko-Doktoranckie Koło Naukowe ePRINT działające przy Instytucie Informacji Naukowej i Bibliologii UMK w Toruniu zorganizowały IV Ogólnopolską Konferencję Naukową „Człowiek – Informacja. Książka. Media”. Konferencja odbyła się 23 maja br. w sali C.0.39 (Collegium Humanisticum - Sala Rady Wydziału Nauk Historycznych).

Przedmiotem konferencji były rozważania na temat człowieka w różnych kontekstach, począwszy od szeroko rozumianej informacji, przez książkę, do współczesnej kultury medialnej. Konteksty te przeplatają się ze sobą, tworząc płaszczyznę do rozważań dla informatologów, bibliologów, kulturoznawców, bibliotekarzy, architektów informacji i wszystkich innych osób zainteresowanych tematyką.

Udział w konferencji był bezpłatny. W czasie konferencji członkowie koła SPEKTRUM zorganizowali warsztaty z projektowania stron www.

Wydarzenie na FB